Spółka Hörmann – bramy garażowe

Marka Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram garażowych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Marka Hörmann jest spółką dziedziczną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie najnowszych rozwiązań oraz najlepszej klasy towarów.

Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków inicjatora spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa centrala marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza sekretariatami centrali, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka werbuje w nich ponad stu wysoko doświadczonych etatowców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Poświadcza ona szybki oraz fachowy serwis jak też zapewnia dogodną, fachową obsługę klienta.